Serialas "Reisas"

Atgal

Septynios dienos kelyje ir 3 500 km maršrutu Lietuva - Austrija - Lietuva. Tai tikra profesionalaus sunkvežimių vairuotojo istorija apie darbą ir gyvenimą kelyje. Jo misija: pristatyti ir surinkti dalinius krovinius su nauju „Volvo FH” vilkiku tausojant kiekvieną degalų lašą.

Pamatykite serialą „Reisas”, kuriame profesionalus sunkvežimių vairuotojas vyko į septynių dienų kelionę maršrutu Lietuva – Austrija - Lietuva pristatydamas dalinius krovinius užsakovams, kelionėje siekdamas sunaudoti kuo mažiau degalų. 

Realiomis transporto įmonės „LMH Baltic“ darbo sąlygomis nufilmuotose serijose atskleidžiamas kasdieninis tolimųjų reisų vairuotojo darbas ir gyvenimas. Didelę darbo patirtį turintis įmonės vairuotojas Linas Savukynas sėdo prie naujo „Volvo FH 500” vilkiko vairo, kuriame sumontuotas naujausios modifikacijos „Volvo” D13 variklis, o kabina aprūpinta naujais oro aptakais. Mes žiūrėjome, kiek ekonomiškiau naujausi „Volvo Trucks” degalų mažinimo sprendimai padės Linui įveikti šį maršrutą ir kokius iššūkius jis patirs kelyje. 

Tekstas iš www.volvotrucks.lt

1 serija

2 serija

3 serija

4 serija

5 serija