Efektyvumas

EFEKTYVUMAS - išteklių panaudojimo lygis, garantuojantis maksimalų rezultatą. Todėl "LMH Baltic" klientai gali būti ramūs, kad jiems suteiktos paslaugos bus aukščiausios kokybės.

Double deck system

Tai naujos kartos puspriekabės su padidinto pakrovimo sistema „Double deck system“, kuri padeda optimaliai išnaudoti puspriekabės tūrį ir keliamąją galią. Ši sistema atitinka visus saugos reikalavimus, todėl puspriekabės yra pripažintos visoje Europoje.

UAB „LMH Baltic“ šias puspriekabes išbandė vieni pirmųjų Europoje ir šiuo metu jos sudaro didžiąją dalį įmonės parko. Puspriekabės nuolat atnaujinamos, todėl sistemos yra patikimos ir veikia be priekaištų.

Optimizuojant tokių puspriekabių pakrovimą įmonė sukūrė kompiuterinę sistemą, kurios pagalba „Double deck system“ išnaudojama itin efektyviai. Sistema padeda išspręsti sudėtingus pakrovimo uždavinius, todėl vadybininkams, vairuotojams ir krovikams yra puikus įrankis taupant laiką.

Įsisavinus naujausias technologijas įmonė padidino vienu metu gabenamų krovinių kiekį, tokiu būdu efektyviau išnaudodama savo transportą ir labiau tausodama gamtą.

Transporto kontrolės ir valdymo sistema

Naudojama transporto kontrolės ir valdymo sistema leidžia bet kurią akimirką matyti kur šiuo metu yra vilkikai, patikrinti vairuotojo darbo ir laiko grafiką, kontroliuoti degalų lygį bake bei sekti daugybę kitų parametrų.

Klientams pageidaujant sistema gali siųsti pranešimus apie gabenamo krovinio buvimo vietą arba kai krovinys pravažiuoja nustatytą vietą, pavyzdžiui kerta valstybės sieną.

Ši sistema kaupia ir apdoroja daugybę vilkiko ir vairuotojo darbo analitinių duomenų, todėl vadybininkai mato ir analizuoja reikiamas ataskaitas ir grafikus, kas leidžia optimizuoti procesus gabenant krovinius.

Krovinių fotografavimas ir tvirtinimas

Įmonėje dirba tik vairuotojai – profesionalai, kurie puikiai išmano savo darbą ir turi sukaupę didelę patirtį krovinių gabenimo srityje.

Pasikrovęs krovinį vairuotojas jį sutvirtina pagal krovinio tvirtinimo reikalavimus, patikrina kiekį su nurodytu gabenimo užsakyme, taip pat įsitikina ar krovinio gabaritai atitinka nurodytus kliento ir visada krovinį nufotografuoja. Nuotraukos automatiškai po kelių akimirkų atkeliauja į biurą. Tokiu būdu yra užtikrinama, kad krovinys pasieks paskirties vietą tokios pat būklės koks buvo pakrautas. Klientams labai svarbu, kad kroviniai būtų gabenami saugiai, todėl vadybininkai gali atsiųsti krovinio nuotraukas, kad būtų galima įvertinti krovinio būklę. Nuotraukos yra kaupiamos duomenų bazėje, todėl esant poreikiui galima gauti informaciją apie praeityje gabentus krovinius su „LMH Baltic“.

Apskaitos sistema ir duomenų bazė

Nuolat ieškant naujausių šiuolaikinių sprendimų veiklai efektyvinti „LMH Baltic“ nusprendė įsigyti vieną moderniausių Lietuvoje transporto apskaitos modulį. Padarius papildomas investicijas programavimo darbams sistema buvo sėkmingai įdiegta ir šiuo metu yra naudojama tiek transporto skyriuje tiek apskaitos ir buhalterijos darbuotojų. Sistema leidžia automatizuoti daug laiko reikalaujančius darbus, sujungia transporto skyrių su buhalterija ir kaupia bei apdoroja reikiamus duomenis ir klientų užsakymus.

Sistemos pagalba yra įvairiais pjūviais analizuojami sukaupti duomenys, todėl tai yra puikus įrankis įmonės darbuotojams įvertinti rinkos pokyčius ir kintančius klientų poreikius bei priimti reikiamus sprendimus.

Klientams paprašius galima pateikti ataskaitas apie jiems gabentus krovinius per tam tikrą laiką.

Ekonomiškas vairavimas su Volvo „Dynafleet“

Visi įmonės vairuotojai –profesionalai vairuoja kiek įmanoma efektyviau išnaudojant sunkvežimio galimybes. Tobulėjant technologijoms Volvo koncernas sukūrė vairuotojo ir vilkiko stebėjimo programą „Dynafleet“, kuri yra įdiegiama į vilkiką bei įmonės kompiuterius. Šią programinę įrangą naudoja ir „LMH Baltic“. Sistema kaupia ir analizuoja duomenis apie vairuotojo elgseną vairuojant. Tai puikus įrankis ieškant galimybių naudoti mažiau degalų gabenant tokį patį kiekį krovinių. Programa padeda vairuotojui ir vadybininkui įvertinti individualaus vairavimo charakteristiką ir priimti tinkamus sprendimus mažinant degalų sunaudojimą vairavimo metu.

Efektyviausiai naudojantys degalus vairuotojai yra skatinami premijomis, todėl suinteresuoti yra visi, o mažėjantis degalų sunaudojimas leidžia įmonei dirbti dar efektyviau ir tuo pačiu dar labiau tausoti gamtą.

Planšetiniai kompiuteriai. Dokumentų skanavimas

Visi „LMH Baltic“ vilkikai yra aprūpinti planšetiniais kompiuteriais ir neribotu internetu. Šis sprendimas atvėrė kompanijai daugybę galimybių. Pagerėjo komunikavimas tarp transporto vadybininkų ir vairuotojų, atsirado galimybė keistis didesniu kiekiu informacijos, siųsti ir gauti dokumentus, nuotraukas ar net filmuotą medžiagą.

Vairuotojai turi puikų įrankį, kurio pagalba stebi jam aktualaus maršruto eismo sąlygas internete ir efektyviau planuojasi vairavimo laiką. Taip pat gali stebėti savo padėtį per palydovą, todėl tampa žymiai lengviau orientuotis sudėtingose vietose, pvz. kalnuose ar miesto centre. Be abejo, galima naudotis ir kitomis galimybėmis, kurias atveria planšetinis kompiuteris ir neribotas internetas.

Šiuo metu klientams suteikiama galimybė gauti reikiamus skanuotus dokumentus bet kuriuo metu, pvz. pristačius krovinį vairuotojas gali tuoj pat nuskanuoti krovinio gabenimo dokumentus (CMR) su gavėjo parašu ir spaudu. Ši sistema yra taip pat automatizuota, todėl nuskanavus dokumentą jis po kelių akimirkų atkeliauja į biuro kompiuterį.