Apie mus

Trumpai apie UAB „LMH Baltic“

Krovinių gabenimo tarptautiniais ir vidaus maršrutais įmonė įkurta 2006 metais. Įmonė specializuojasi į dalinių krovinių gabenimą ir yra viena iš šios rinkos lyderių Baltijos šalyse.

Įmonės darbuotojai – savo srities profesionalai! Biuro darbuotojai kartu su vilkikų vairuotojais profesionalais sudaro vieną bendrą komandą, kuri siekia vieno bendro tikslo – efektyvaus krovinių gabenimo! Tai reiškia, kad mūsų tikslas yra patenkinti kliento poreikius, greitai reaguoti į rinkos pokyčius ir tausoti gamtą ieškant optimalių krovinių gabenimo sprendimų. 

Efektyvus degalų naudojimas bei griežtas darbo ir poilsio rėžimas – prioritetai, kurie padeda tausoti gamtą bei užtikrinti saugų krovinių transportavimą.

 

Mūsų krovininio transporto parkas

UAB „LMH Baltic“ vidinė krovininio transporto politika – pirkti tik visiškai naujus vilkikus ir puspriekabes. Krovininio transporto parke tik "Volvo" vilkikai ir "Krone" puspriekabės. Transporto būklė turi būti nepriekaištinga, o komplektacija turi atitikti specialius reikalavimus, kad būtų galima optimaliai išnaudoti transportą ir, sunaudojant kiek įmanoma mažiau degalų, pervežti maksimalų kiekį krovinių. Tokiu būdu yra tausojama gamta, o įmonė dirba itin efektyviai.

Pagrindinės krovinių gabenimo kryptys ir grafikas

Daliniai kroviniai kiekvieną savaitę. Austrija, Slovėnija, Kroatija <–> Lietuva, Latvija, Estija, Suomija.

Kroviniai kraunami kiekvieną savaitę nuo trečiadienio iki penktadienio, o klientams pristatomi kitą savaitę nuo pirmadienio iki trečiadienio. Taip pat, pagal atskirą kainininką, yra galimybė iš Austrijos, Slovėnijos ir Kroatijos pristatyti krovinius į Vilnių arba Kauną tą pačią savaitę.

Mūsų klientai

Įvairių Europos valstybių didžiausios ekspedijavimo kompanijos, įvairių prekių gamintojai bei daugelis smulkesnių transporto / ekspedijavimo įmonių.

Užsakymai priimami ir iš fizinių asmenų.